DOBRANOC, KOCHANIE

komedia
14 grudnia
czwartek
21:00

DOBRANOC, KOCHANIE

Film fabularny, prod. USA, reż. Paltrow Jake, wyst. Danny DeVito, Freeman Martin, Gwyneth Paltrow, Pegg Simon, Penélope Cruz

 

34-letni Gary (Martin Freeman) właśnie przechodzi przedwczesny kryzys wieku średniego. Kiedyś miał swoje pięć minut jako gwiazda popu, ale dziś po tamtych czasach zostały tylko wspomnienia i praca przy komponowaniu melodyjek reklamowych. W dodatku szefem firmy, w której pracuje Gary jest były kumpel z zespołu, Paul (Simon Pegg), wiecznie zadowolony z siebie człowiek sukcesu.
Życie uczuciowe Gary'ego również nie wygląda lepiej. Od lat pozostaje w nudnym związku z apodyktyczną Dorą (Gwyneth Paltrow), która nieustannie doprowadza go do szału. Nie wiadomo do czego doprowadziłaby pogłębiająca się depresja Gary'ego, gdyby nie spotkanie z Anną (Penélope Cruz), kobietą idealną. Anna jest nie tylko piękna, seksowna, mądra i zabawna, ale - co najważniejsze - szaleje za nim. Problem w tym, że to dziewczyna z jego snów, i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Gary przez cały dzień myśli tylko o tym, żeby jak najszybciej znaleźć się w łóżku i zatopić w sennych marzeniach. Coraz więcej czasu spędza śpiąc, jego życie na jawie pogrąża się więc w coraz większym chaosie. Aby spotkania z Anną uczynić możliwie długimi i świadomymi, sięga po pomoc new age'owego guru (Danny DeVito). Pewnego dnia odkrywa, że dziewczyna ze snu istnieje naprawdę.

KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0Dodaj nowy wątek
OGLĄDAJ

POLSAT Film

UPC

499,53

Multimedia Polska

427

Vectra

316

TOYA

112

Cyfrowy Polsat

26

NC+

185

Netia

44

Promax

113