O filmie

Komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Przebojowa komedia romantyczna z plejadą gwiazd polskiego kina.

 

Film ten opowiada historię Alicji (Małgorzata Socha) - dziewczyny, która zamiast czekać, aż ślepy los ześle jej upragnioną miłość, bierze sprawy w swoje ręce i zapisuje się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji.

 

Główna bohaterka przypadkiem trafia na kurs prowadzony przez autorkę bestsellerowych poradników, Sonię (Małgorzata Foremniak). Ta kobieta wychodzi z założenia, że „w życiu lepiej płakać w mercedesie niż w PKS-ie” i zdradza uczestniczkom kursu sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki.

 

Alicja bierze sobie jej rady do serca. Zawsze też może liczyć na wsparcie swojej najlepszej przyjaciółki, Marty (Anita Sokołowska). Tymczasem poznaje księcia z bajki... Adam (Michał Malinowski) był kiedyś piłkarzem i walczyły o niego najlepsze kluby świata. Mógł być sławny i bogaty, ale kontuzja pokrzyżowała mu plany, z których została tylko chęć do wystawnego i luksusowego życia. Kiedy spotyka Alicję, jego świat wywraca się do góry nogami. Adam skrywa jednak tajemnicę, która może go wiele kosztować...

 

Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

Wszystkie filmy
Sortuj:
  • data emisji
  • alfabetycznie