2019-09-25

10. urodziny Polsat Film. Z tej okazji gorące premiery!

0

Mija dekada naszej obecności na antenie. Przygotowaliśmy dla was coś specjalnego. Przed nami 10 filmowych premier - od superbohaterów rodem ze świata komiksu przez ekscytujące kino akcji po romantyczne komedie. Nie zabraknie również imponującego repertuaru dla naszych najmłodszych widzów. Wspólnie z Wami będziemy świętować przez cały jubileuszowy październik.

Czas rozpocząć celebrację! Telewizja POLSAT FILM wystartowała dokładnie 2 października 2009 roku. Za nami tysiące godzin fantastycznych produkcji, konkretna dawka pozytywnych wzruszeń i potężna porcja niezapomnianych wrażeń filmowych. - Polsat Film po dziesięciu latach nadawania plasuje się w ścisłej czołówce kanałów filmowych, dostępnych w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. Bardzo cieszę się z faktu, że nasz wysiłek jest doceniany przez coraz większą liczbę widzów - powiedziała Agnieszka Andrzejczak, dyrektorka kanału.

Solenizant jest, a teraz czas na prezenty! Ale tym razem od nas dla was. Zaserwujemy przeboje kinowe z plejadą gwiazd w obsadzie i spektakularnymi efektami specjalnymi. Nie zabraknie również produkcji uhonorowanych najbardziej prestiżowymi nagrodami i z rekordową oglądalnością na całym świecie. Na naszej antenie w październiku zadebiutują: „Blade Runner 2049”, „Terminal”, „Thor”, „Poznaj mojego tatę”, „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”, „Strażnicy Galaktyki”, „Cast Away - poza światem”, „Strażnicy Galaktyki vol. 2” i „O północy w Paryżu”.

 

Obok amerykańskich mega produkcji w jubileuszowym miesiącu po raz pierwszy pokażemy rodzimy przebój kinowy „Narzeczony na niby”. Ten polski hit był współprodukowany przez Telewizję POLSAT i z pewnością uświetni urodzinowy wieczór na naszej antenie. Wszystkie zapowiadane filmy będą prezentowane w paśmie największej oglądalności, czyli o godz. 21:00.

Bardzo ważni są dla nas najmłodsi widzowie, do których kierujemy specjalną ofertę. W odświętnej oprawie w niedzielne poranki od 6 października około godz. 10:00 pokażemy premierowo cztery animowane produkcje: „Safari”, „Zambezia 3D”, „Khumba” i „Kung Fu Panda 2”, które idealnie umilą czas w gronie rodzinnym.

Bardzo gorąco zapraszamy do oglądania pozostałych filmów z październikowego repertuaru. Proponujemy tytuły, pochodzące od największych światowych dystrybutorów oraz wybitne dzieła filmowe spoza USA. Wyemitujemy klasyki polskiej kinematografii, arcydzieła z minionych epok kina i najgorętsze współczesne nowości.

Nieustającą sympatią widzów tego kanału cieszą się pasma filmowe o godz. 21:00, dedykowane najbardziej znanym i najlepszym filmom: „Intrygujący poniedziałek”, „Wesoły wtorek”, „Sensacyjna środa”, „Romantyczny czwartek”, „Gwiazdorski piątek”, „Sobotni SuperHit” i „Klasyczna niedziela”.

POLSAT FILM tworzymy dla Was, drodzy Widzowie. Dla wszystkich miłośników dobrego kina zarówno komercyjnego, jak i artystycznego. Codziennie zapewniamy spotkania z największymi gwiazdami Hollywood. - Dziękujemy za stałe zainteresowanie naszymi propozycjami repertuarowymi i zapraszamy do wspólnego świętowania dziesiątych urodzin - dodaje Agnieszka Andrzejczak.

Komentarze
© Polsat Film 2019