2019-10-08

Agnieszka Andrzejczak: Będą jubileuszowe niespodzianki!

0

Dyrektorka kanału Polsat Film zdradziła, co zobaczymy na 10. urodziny kanału. Opowiedziała o swoich ulubionych produkcjach i o tym dlaczego warto codziennie włączać naszą stację. Październik to dla nas wyjątkowy miesiąc, w czasie którego jedna ekscytująca premiera goni drugą. Przygotowaliśmy szeroką ofertę, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie - dorośli i jak najmłodsi widzowie.

- Dla widzów Grupy Polsat od zawsze jednym z najważniejszych elementów był film. Czy po 10 latach nadal chętnie oglądają świetne produkcje w telewizji?
- Film to ulubiona rozrywka Polaków, a w naszym repertuarze znajdą bogatą ofertę. Nasi widzowie przyzwyczaili się już, że codziennie serwujemy produkcje o innej tematyce, dlatego po 10 latach każdy znajduje coś interesującego dla siebie.

- Czy ma Pani swoje ulubione filmy, które ogląda na Polsat Film?
- Oczywiście! Polsat Film oglądam codziennie nie tylko z powodów zawodowych, ale dlatego że mam swoje ulubione pasma. Najchętniej wracam do starych filmów. Bardzo lubię niedzielne popołudnia, ale też uwielbiam czwartkowe romantyczne wieczory. Myślę jednak, że rekord biję w oglądaniu „Avatara” i „Epoki Lodowcowej” (śmiech).

- Dlaczego warto codziennie włączać naszą stację?
- Od 10 lat dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas filmy były aktualne i atrakcyjne dla naszych widzów. Mają bawić, intrygować, dostarczać wzruszeń i emocji. Dla tej różnorodności warto włączać ten kanał!

- Jakie niespodzianki przygotowała Pani na 10 urodziny Polsat Film?
- Przygotowałam bardzo różnorodny repertuar na cały miesiąc, w którym będziemy obchodzić urodziny. Od premiery telewizyjnej - „Blade Runner 2049”, po poranki familijne z takimi pozycjami, jak: „Tarzan i Jane”, „I kto to mówi 2” czy „Safari”. Pamiętamy też o naszych młodych widzach i dla nich specjalnie pokażemy „Thora”. Jako kobieta z przyjemnością obejrzę „O północy w Paryżu” i „Jak stracić chłopaka w 10 dni”. Filmy te przeniosą nas w najbardziej romantyczne zakątki świata a także obudzą wspomnienia romantycznych chwil.

- Czego życzyć kanałowi na kolejne 10 lat?
- Planujemy zapewnić widzom kolejny obszerny wybór filmów z kinematografii polskiej i z całego świata, więc… Jeszcze większych sukcesów!

Rozmawiał Jakub Jusiński

Zobacz także:
Superhity dla dzieci. Idealna propozycja dla całych rodzin
„10. urodziny Polsat Film. Z tej okazji gorące premiery!

Komentarze
© Polsat Film 2019