2019-11-14

„#Jestem M. Misfit”: Komedia dla każdego nastolatka

0

Gwiazdy internetowe zdecydowały się zagrać wspólnie w jednym filmie! W obsadzie produkcji znajdziemy takie osoby jak Sylwia Lipka, Filip Zabielski i Tomasz Karolak. Z pewnością influencerzy przyciągają widzów jak magnes. Oficjalna premiera zgromadziła tłumy młodzieży. Jakie przesłanie niesie film? O czym jest i dlaczego warto go obejrzeć? „#Jestem M. Misfit” w kinach od 8 listopada.

„#Jestem M. Misfit” to komedia młodzieżowa, w której występują znane i lubiane osobowości z mediów społecznościowych. Film opowiada historię Julii Morskiej, która po powrocie ze Stanów Zjednoczonych do Polski będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole. To nie będzie łatwe zadanie, bo w Liceum Milenijnym rządzą „Ekipy”: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych.

- Jest to historia o miłości i o tym, że musimy spełniać własne marzenia, żebyśmy byli szczęśliwi - powiedział specjalnie dla IPLA.TV i POLSAT.PL. Marcin Ziębiński, reżyser filmu „#Jestem M. Misfit”. Podkreślił także, że to zabawna komedia, która zapewni rozrywkę, ale i także naukę. - Jest to też wzruszająca produkcja, która ma pozytywny morał - dodał w rozmowie przerywanej przez okrzyki rozemocjonowanego tłumu.

W główną rolę wcieliła się youtuberka Sylwia Lipka. W jej ocenie film może pomóc młodzieży borykającej się z różnymi rozterkami. - Wydaję mi się, że ten film jest dla młodych dziewczyn, które szukają siebie i szukają odpowiedzi na pytanie, kim chcą być i czy warto kogoś udawać, czy pozostać sobą - odpowiedziała filmowa Julia Morska.

W komedii wystąpił także Filip Zabielski, popularny influencer. - Jestem szkolnym sportowcem, który ma problemy z nauką - powiedział filmowy Mateusz. Jego ojcem jest dyrektor szkoły (w tej roli Tomasz Karolak), który przekonuje Julię, aby pomogła jego synowi w uzyskaniu lepszych ocen. Jeden z najbardziej popularnych TikTokerów w Polsce zaznaczył, że choć film jest zabawny i humorystyczny, to niesie ze sobą ważne przesłanie. - Mówi o tym, żeby nie bać się być sobą. Nie bać się być odmieńcem - podkreślił.

- Film pokazuje młodzieży, żeby dążyła po prostu za swoim sercem - dodała Tamara Aagten-Margol, producentka "#Jestem M. Misfit". Dlaczego warto go obejrzeć? - Z wielu powodów. Młodzież zobaczy swoich idoli w całkiem innej odsłonie. A rodzice wgłębią się w świat dzieciaków, zobaczą co ich interesuje i będą mieli o czym z nimi rozmawiać - zaznaczyła.

Film „#Jestem M. Misfit” od 8 listopada w kinach w całej Polsce. Dystrybutorem produkcji jest Mówi Serwis.

Komentarze
© Polsat Film 2020