2020-02-05

„Krzywy kadr”: Co Tomasz Włosok ceni sobie w pracy?

0

O czym powiedział przedstawiciel młodego i ambitnego pokolenia aktorów? Tomasz Włosok w rozmowie z Jakubem Jusińskim zdradził kilka szczegółów zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Przy jakim filmie kiedyś zasypiał? U czyjego boku chciałby zagrać? Czy pamięta swoją rolę w serialu „Pierwsza miłość”? Ponadto w programie „Krzywy kadr” nowy element: szybki przegląd zabawnych wiadomości ze świata kina.

Oglądaj „Krzywy kadr” online na IPLA.TV.

Tomasz Włosok zdążył już uzbierać dużo pozycji w swoim aktorskim CV. Widzowie Polsatu mogli go oglądać w serialu „Pierwsza miłość”, gdzie wcielał się w Dominika Kotowskiego, ucznia liceum ogólnokształcącego. Zagrał także u boku Bogusława Lindy w ostatnim filmie Andrzeja Wajdy „Powidoki”. Oprócz tego dał się poznać jako milicjant Roman Mazur w „Jestem mordercą”, czy Tomek w produkcji „Underdog”.

Rok 2020 rozpoczął od wcielenia się w postać Waldena, gangsterskiego króla ulicy w produkcji „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” w reżyserii Maciej Kawulskiego. W tej roli w ciągu pierwszego miesiąca od premiery zobaczyło go ponad milion widzów!

W rozmowie podzielił się tym, co jest dla niego ważne w zawodzie aktora, ale to nie koniec ciekawych tematów...
- Jaki film oglądałeś więcej niż cztery razy? - pyta Jakub Jusiński.
- Kilera. Uwielbiam ten film. Często go sobie puszczałem na kasecie VHS przed snem. Autentycznie. Zasypiałem przy Kilerze - odpowiada Tomasz Włosok.

Krzywy kadr” to nowy, niebanalny program, w którym Jakub Jusiński z IPLA.TV i POLSAT.PL w zabawny sposób opowiada o najnowszych produkcjach filmowych i rozmawia z postaciami ze świata kina.

Komentarze
© Polsat Film 2021