2020-10-02

„Piraci z Karaibów”: Oglądaj całą serię na Polsat Film

0

Poznaj przygody najpopularniejszych piratów w historii telewizji! Kapitan Jack Sparrow i spółka to gwarancja dobrej zabawy od „Klątwy Czarnej Perły” do „Zemsty Salazara”. Na naszej antenie w październikowe soboty pokażemy wszystkie filmy z serii, w której akcja nabiera coraz żywszego tempa z każdą kolejną odsłoną.

„Piraci z Karaibów” wciąż bawią i wykręcają rekordy popularności na całym świecie. Nic dziwnego. Wystarczy popatrzeć na samą obsadę aktorską. Johnny Depp niezmiennie może liczyć na doborowe towarzystwo, ponieważ u jego boku występują bowiem takie gwiazdy, jak: Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jonathan Pryce, Bill Nighy, Yun-Fat Chow, Tom Hollander, Stellan Skarsgård, Penélope Cruz, Ian McShane, Sam Claflin, Brenton Thwaites oraz Javier Bardem i... Paul McCartney. Teraz całą serię zobaczycie na Polsat Film. Zapraszamy!

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły - 3 października godz. 17:50, POLSAT FILM
Wielki przebój kinowy z gwiazdorską obsadą i pięcioma nominacjami do Oscara. Pierwsza część niezwykle widowiskowej serii przygodowej z elementami fantasy, której akcja rozgrywa się na Karaibach w XVIII wieku. Beztroskie, pirackie życie pełnego zawadiackiego wdzięku kapitana Jacka Sparrowa zostaje przerwane, gdy zostaje mu ukradziony jego ukochany statek „Czarna perła” przez przebiegłego, podstępnego oficera Barbossę. Nowy właściciel okrętu atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, piękną Elizabeth. Sparrow, który w dziwnych okolicznościach pojawia się na wyspie i trafia do lokalnego więzienia, zawiera sojusz z Willem Turnerem, zdeterminowanym, by uratować ukochaną. Razem ruszają w pościg za „Czarną Perłą” na skradzionym, najszybszym okręcie brytyjskiej floty. Niestety Will nie spodziewa się, że na kapitanie Barbossie i całej jego załodze ciąży straszliwa klątwa związana z ukrytym skarbem.

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka - 10 października godz. 17:50, POLSAT FILM
W drugiej części popularnych Piratów kapitan Jack Sparrow musi spłacić dług, który zaciągnął u władcy mórz - Davy Jonesa. Jeżeli tego nie uczyni, zostanie skazany na wieczne potępienie. Jego problemy oczywiście kompletnie rujnują plany ślubu Willa Turnera z piękną Elizabeth Swann, którzy wyruszają z kapitanem Sparrow w rejs pełen niezwykłych, nowych przygód. Film został nagrodzony Oscarem za najlepsze efekty specjalne i nominowany do tej nagrody w trzech kategoriach: Najlepsza scenografia, Najlepszy dźwięk i Najlepszy montaż dźwięku. Natomiast odtwórca roli pierwszoplanowej, Johnny Depp był nominowany do Złotego Globu.

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata - 17 października godz. 17:25, POLSAT FILM
Jednak zawadiacki błysk w oku nie pomoże szarmanckiemu kapitanowi Jackowi Sparrowowi wydostać się z pułapki Davy'ego Jonesa kryjącej się na krańcu świata. Tym razem nie ucieknie stamtąd przy pomocy rumu czy związanych lianami żółwi. By wyzwolić pirata, Will Turner, Elizabeth Swann i kapitan Barbossa zawiązują sojusz i wypływają na najdalsze wody, bowiem tylko gotowi na wszystko śmiałkowie mogą dołączyć do Jacka. W tym czasie, posługując się Latającym Holendrem, Kompania Wschodnioindyjska realizuje plan oczyszczenia mórz z wszelkich korsarzy. Lecz wkrótce dochodzi do starcia pomiędzy załogami „Czarnej Perły” i „Latającego Holendra”. Ta bitwa morska zdecyduje o losie całego pirackiego świata. Tymczasem Will i Elizabeth wreszcie wyznają sobie miłość…

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach - 24 października godz. 17:55, POLSAT FILM
Po przygodach znanych z poprzednich części Jack Sparrow pragnie zaopiekować się swoją przyszłością i odnaleźć „Fontannę Młodości”, która ma mu zapewnić wieczne życie. Razem z Gibbsem przybywa do Londynu, gdzie obaj zostają pojmani. Anglicy chcą, by Jack wziął udział w ekspedycji mającej na celu odnalezienie „Fontanny”. Na jej czele stoi Hector Barbossa, stary wróg Sparrowa, który po utracie „Czarnej Perły” został korsarzem w służbie Anglii. Jack w brawurowy sposób ucieka, siejąc chaos na ulicach Londynu. W jednej z portowych tawern trafia na Angelikę, piękną kobietę, którą spotkał już w swojej przeszłości. Pomaga jej uciec przed brytyjskimi żołnierzami. Następnie budzi się na pokładzie „Zemsty Królowej Anny”. Kapitanem okrętu jest przerażający Czarnobrody, ojciec Angeliki. Legendarny pirat również pragnie odnaleźć „Fontannę”, by uniknąć przepowiedzianej sobie rychłej śmierci.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 31 października godz. 18:25, POLSAT FILM
Za to w najnowszej części wracamy do Willa Turnera, uwięzionego na pokładzie Latającego Holendra. Jego 10-letni synek Henry obiecał, że uwolni ojca od klątwy. Aby tego dokonać, musi odnaleźć kapitana Sparrowa, który wie, gdzie jest ukryty Trójząb Posejdona. To magiczny przedmiot, dzięki któremu można zdjąć każde zaklęcie. Po latach dorosły już Henry jest majtkiem na brytyjskim statku handlowym. Pewnego dnia jednostkę atakują upiorni piraci - żywe trupy dowodzone przez kapitana Salazara. Młody Turner uchodzi z życiem tylko dlatego, że przyrzeka zdjąć klątwę także z Salazara. Jednak ich plany mogą pokrzyżować władający morzami kapitan Barbossa, krewny Sparrowa wujek Jack i niespodziewane pojawienie się pewnej pięknej miłośniczki astronomii.

Komentarze
© Polsat Film 2021