2020-12-04

„Krzywy kadr”: Jakie plany ma Piotr Witkowski?

0

Co ujawnił aktor znany m.in. z roli Tomasza Chady w filmie „Proceder”? Artysta po sukcesie produkcji nie spoczywa na laurach. W rozmowie z Jakubem Jusińskim przyznaje: „Nie lubię się nudzić sam ze sobą”. Dlatego widzowie będą go mogli zobaczyć w takich obrazach jak: „Krime Story. Love Story”, „Mistrz” czy „Prawdziwe uczucie”. O czym jeszcze opowiadał?

Oglądaj „Krzywy kadr” online na IPLA.TV.

Piotr Witkowski występuje na scenie od dawna. Jego popisy można oglądać w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, natomiast na ekranie dał się poznać dzięki rolom m.in. Bartosza Majskiego w serialu „Ślad” i Johanna Behra w filmie „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Jednak bezapelacyjnie największą popularność przyniósł mu „Proceder”, w którym wcielił się w główną postać tragicznie zmarłego rapera Tomasza Chady.

W „Krzywym kadrze” opowiedział o swoich kolejnych planach i wytłumaczył, gdzie będzie można go oglądać w 2021 roku. Podzielił się także ciekawą refleksją na temat, który interesuje każdego artystę w trudnych czasach pandemii koronawirusa: „Czy zawód aktora jest potrzebny?”.

- Miałem taką lekką „deprę”, jak to się mówi. Jedna główna rola mi nawet uciekła, a inne projekty odwołano. Teraz najważniejsi są lekarze, więc naprawdę zadałem sobie to pytanie - przyznaje Piotr Witkowski.
- I co było dalej - dopytuje Jakub Jusiński.
- Potem ludzie zaczęli mi pisać, żebym robił relacje na żywo i czytał wybrane przez nich książki. Zacząłem działać na Instagramie i pomimo moich małych zasięgów, zawsze udawało się zebrać te sto osób, a to już jest publika, jak na małej scenie. Okazało się, że inni tego potrzebują, żeby „odkleić się” od codzienności... - wyjaśnia aktor.

„Krzywy kadr” to nowy, niebanalny program, w którym Jakub Jusiński z IPLA.TV i POLSAT.PL w zabawny sposób opowiada o najnowszych produkcjach filmowych i rozmawia z postaciami ze świata kina. W drugim sezonie autorzy formatu proponują odświeżoną oprawę, kolejnych wspaniałych gości i niecodzienne pomysły. Nowością są „Krzywe pytania”, które czasem bawią, czasem śmieszą, czasem zaskakują, a przede wszystkim wyciągają gości z bezpiecznej strefy komfortu. 

Komentarze