2021-06-13

„Serce nie sługa” wzrusza i gwarantuje dobrą zabawę

0

Paweł Domagała i Roma Gąsiorowska w znakomitej komedii romantycznej. Produkcja inspirowana prawdziwą miłością to gwarancja dobrej zabawy, wzruszeń i łez, czyli wszystkiego, co towarzyszy w życiu prawdziwej miłości. Obok głównych bohaterów na ekranie także: Borys Szyc, Magdalena Różczka, Mateusz Damięcki, Tomasz Sapryk, Ewa Kasprzyk, Piotr Głowacki i wielu innych. „Serce nie sługa” w czwartek, 20 czerwca, o godzinie 19:00 w Polsat Film.

- Widz poczuje się zaskoczony, że to nie jest zwyczajna komedia romantyczna, tylko ten film chce coś naprawdę opowiedzieć. To mi się bardzo w scenariuszu podobało, że ten film wskakuje oczko wyżej - mówi Paweł Domagała, odtwórca głównej roli. Aktor wcielił się w postać Filipa - łamacza kobiecych serc, który nie potrafi stworzyć stałego związku. Do czasu, gdy zawrze nietypowy układ ze swoją najlepszą przyjaciółką.

- Daria jest w jakimś sensie symbolem współczesnej kobiety. Po trzydziestce, bez stałego związku, ale z szerokim spektrum możliwości, które sprawia, że potencjalnym partnerom stawia wysoko poprzeczkę. Ma bardzo bliskiego przyjaciela Filipa, który jest zupełnie od niej różny. Trochę jak puzzle pasują do siebie w jakiś nieoczywisty sposób i ta ich przyjaźń przeradza się w miłość - opowiada Roma Gąsiorowska, odtwórczyni najważniejszej roli kobiecej.

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości, zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu - znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego poranka, budząc się obok kolejnej, nowo poznanej dziewczyny, Filip poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy można w życiu wszystko zaplanować? Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać każdą burzę? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

- Gram Maćka, przyjaciela Filipa, czyli głównej postaci granej przez Pawła Domagałę. Maciek widzi siebie w Filipie, tylko siebie sprzed paru lat. I z takim pobłażaniem patrzy na swojego przyjaciela, który ciągle żyje życiem wiecznego kawalera, a tak naprawdę wyczuwa, że jest chyba samotny i tak jak każdy, tej miłości potrzebuje - dodaje Borys Szyc, który tworzy jedną z najzabawniejszych kreacji w przebojowej produkcji Cyfrowej Strefy Twórców, którą można obejrzeć na antenie POLSAT FILM.

Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? A może bez przyjaźni w ogóle nie jest możliwa? W jaki sposób życie weryfikuje nasze uczuciowe plany?

Oglądaj w POLSAT FILM w czwartek, 20 czerwca, o godzinie 19:00 lub o dowolnej porze w POLSAT BOX GO: „Serce nie sługa”

Oficjalny profil filmu „Serce nie sługa” na Instagramie