2022-06-01

Propozycje filmowe na Dzień Dziecka na antenie Polsat Film

0

Na Dzień Dziecka w programie stacji dwa filmy, które dedykujemy młodszym widzom, ale równie serdecznie zapraszamy także starsze dzieci, bo te propozycje to idealna rozrywka dla całej rodziny! „Dzieciak rządzi” oraz „Jeszcze większe dzieci” 1 czerwca na antenie Polsat Film.

„Dzieciak rządzi”
Przebojowa animacja dla całej rodziny rodem ze studia filmowego DreamWorks Animation, z którego pochodzą takie kinowe przeboje jak: „Skrek”, „Kung Fu Panda” i „Madagaskar”.
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na naszym globie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać...
Film w 2018 roku był nominowany do Oscara w kategorii: Najlepszy długometrażowy film animowany (Ramsey Ann Naito, Tom McGrath).

„Dzieciak rządzi” w środę 1 czerwca o godz. 14:55 w Polsat Film.

„Jeszcze większe dzieci”
Gwiazdorska obsada komedii „Duże dzieci” powraca w ekscytująco rozszerzonym składzie, by dać jeszcze więcej pretekstów do śmiechu. Lenny (w tej roli nominowany do Złotego Globu Adam Sandler - „Nie zadzieraj z fryzjerem”, „Supertata”) nie może zapomnieć superwakacji sprzed trzech lat, które spędził z przyjaciółmi z dzieciństwa. Nostalgia zwycięża zdrowy rozsądek i razem z żoną i ich dziećmi postanawia przeprowadzić się z Los Angeles do rodzinnego miasteczka - tam, gdzie się wychował, a gdzie jego najbliżsi kumple: Eric Lamonsoff (nominowany do Emmy Kevin James - „Oficer Blart”, „Mocne uderzenie”), Kurt McKenzie (czterokrotnie nominowany do Emmy, Chris Rock - „Zgon na pogrzebie”, „Wszyscy nienawidzą Chrisa”) i Marcus Higgins (dwukrotnie nominowany do Złotych Globów David Spade - „Sposób użycia”) wciąż mieszkają. Panowie udowadniają, że nadal drzemie w nich młodzieńcza fantazja i wpadają na coraz bardziej szalone pomysły. By uspokoić niespornych tatusiów, do akcji muszą wkroczyć ich zaniepokojone dzieci…
Główny bohater i jego przyjaciele dostaną prawdziwą lekcję życia. A stanie się to w czasie, gdy wszystko może się zdarzyć: ostatniego dnia szkoły. Przed wakacjami ich żony - Roxanne (nominowana do Oscara Salma Hayek - „Desperado”, „Frida”), Sally (nominowana dwukrotnie do Złotych Globów Maria Bello - „Cooler”, „Historia przemocy”) i Deanne (nominowana trzykrotnie do Emmy Maya Rudolph - „Druhny”, „Para na życie”) też nie próżnują i… przeżyją szok na wieść, że ich nowy, uwodzicielski, superatrakcyjny nauczyciel jogi, Kyle (Oliver Hudson - prywatnie brat Kate Hudson) jest gejem. Wychodzą też na jaw pikantne sekrety sprzed lat - zwłaszcza Eric nie będzie zachwycony, gdy je pozna. Ale to Roxanne ma dla Lenny’ego prawdziwą niespodziankę. Jak ten wieczny chłopiec zareaguje na wieść, że ich rodzina wkrótce się powiększy?

„Jeszcze większe dzieci” w środę 1 czerwca o godz. 17:00 w Polsat Film.

Komentarze