2020-02-28

„Krzywy kadr”: Michał Koterski szczerze o kinie

0

Popularny aktor dzieli się przemyśleniami o kulisach swojego zawodu. Michał Koterski opowiada też tym, co sądzi o filmach „Swingersi” i „Krime story”, magii korzystania z rekwizytów na planie, różnicach w przygotowywaniu się do roli w USA oraz Polsce, a także o hejcie w internecie. - Aktorstwo to ciężki kawałek chleba - opowiada w programie „Krzywy kadr”.

Oglądaj „Krzywy kadr” online na IPLA.TV.

Michał Koterski to znana osoba w świecie kina, a rozpoznawalność zapewniła mu przede wszystkim rola Sylwusia Miauczyńskiego w filmach „Ajlawju”, „Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. Od premier tych produkcji minęło już trochę czasu, ale aktor nie dawał o sobie zapomnieć. Poprowadził w Polsacie swój autorski program „Misiek Koterski Show”, a od kilku lat wciela się w postać Henryka „Kaśki” Saniewskiego w serialu „Pierwsza miłość”. Niedawno mogliśmy go zobaczyć w filmie „7 uczuć”.

Artysta od dawna pojawia się na wielkim ekranie i niejedno w swoim życiu widział. Z czym tak naprawdę musi się mierzyć na co dzień i jaka jest prawda o tym zawodzie? - Aktorstwo to ciężki kawałek chleba i nie wiąże się tylko z profitami - tłumaczy. Jego zdaniem rozpoznawalność składa się z ciągłych wyzwań. - Trzeba być świadomym, na co się człowiek pisze. Brak sukcesu jest trudny do uniesienia, ale chyba jeszcze bardziej sam sukces - dodaje.

„Krzywy kadr” to nowy, niebanalny program, w którym Jakub Jusiński z IPLA.TV i POLSAT.PL w zabawny sposób opowiada o najnowszych produkcjach filmowych i rozmawia z postaciami ze świata kina.

Komentarze