2020-03-04

„Krzywy kadr”: Anita Sokołowska o teatrze

0

Gwiazda „Przyjaciółek” w szczerej rozmowie o tym, jak kino jej nie chciało. Uzdolniona i doceniana przez krytyków teatralnych Anita Sokołowska rzadko pojawia się na dużym ekranie, tym bardziej warto dowiedzieć się, kogo gra w filmie „Jak zostać gwiazdą ...i pozostać sobą”. Artystka opowiada także o blaskach i cieniach aktorstwo.

Oglądaj „Krzywy kadr” online na IPLA.TV.

Anita Sokołowska od ponad 20 lat występuje na deskach teatru. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Największą popularność przyniosły jej role w serialach. Widzowie Polsatu mogą ją na co dzień oglądać w serialu „Przyjaciółki”, gdzie wciela się w postać Zuzy Markiewicz. Brała także udział w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, a w 2017 roku była jurorką programu „The Brain. Genialny umysł”.

Aktorka nie narzeka na brak zajęć, choć nie otrzymuje zbyt wielu propozycji filmowych. W programie „Krzywy kadr” zastanawia się, z czego to może wynikać. Opowiada także o kulisach castingów oraz o tym, jak wygląda życie, w którym łączy świat teatru, rolę w serialu i chęć grania w produkcjach na dużym ekranie.
- Takie mam przemyślenie, że aktorstwo to naprawdę ciężki kawałek chleba - mówi na koniec wywiadu Jakub Jusiński, prowadzący program „Krzywy kadr”.
- To może być najłatwiejszy albo najtrudniejszy zawód na świecie w zależności, jakie masz do niego podejście - odpowiada Anita Sokołowska.

„Krzywy kadr” to nowy, niebanalny program, w którym Jakub Jusiński z IPLA.TV i POLSAT.PL w zabawny sposób opowiada o najnowszych produkcjach filmowych i rozmawia z postaciami ze świata kina.

Komentarze